FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 11154269
nr 1115 4269
ARMCHAIR
Victorian style, wear, damages.
Nyrokoko
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday June 19 2017
at 20:39:46
19/6 20:34:46